RODZINNY PARYŻ – PRZYGODA DLA MAŁYCH I DUŻYCH

Paryż spełnia wiele marzeń i oczekiwań. Wbrew pozorom miasto to potrafi oczarować nie tylko dorosłego, ale również młodsze pokolenie.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z mnogości paryskich atrakcji, z których skorzystać może cała rodzina bawiąc się wspólnie, poszerzając horyzonty, odpoczywając aktywnie a to wszystko w cieniu Wieży Eiffla.

Królestwo Myszki Miki, czyli słynny Disneyland to tylko jedna z wielu możliwości rodzinnego szaleństwa w Paryżu.

Jesteście gotowi? Zapraszamy do Paryża całą Waszą rodzinę!

DZIEŃ 1

Spotkanie na lotnisku w Krakowie, odprawa, przelot do Paryża. Wylot z Krakowa o godzinie 9:45.

Wycieczka objazdowa autokarem po mieście. Taras widokowy na Placu Trocadero, z którego jest najpiękniejszy widok na Wieżę Eiffla, Pola Marsowe, Plac Concorde, Wyspa La Cite i Dzielnica łacińska, Sorbona i Panteon. Następnie Łuk Triumfalny z zewnątrz i czas wolny na Polach Elizejskich, jednej z najsłynniejszych ulic na świecie. Obiadokolacja w restauracji przy Łuku Triumfalnym. Wieczorem przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie.

Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Paryża; Luwr (zwiedzanie największego muzeum świata), ogrody Tuileries, plac Vendome, Opera Garnier, zwiedzanie Muzeum Perfum Fragonard, prezentacja zapachów. Obiadokolacja. Wjazd lub wejście (uzależnione od wielkości kolejki) na Wieżę Eiffla, panorama Paryża i czas wolny. Wieczorem powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie.

Śniadanie w hotelu. Całodzienny pobyt w podparyskim Disneylandzie – magicznej krainie Myszki Miki i jej przyjaciół. Będziemy mieli okazję bawić się w jednej z 4 krain tematycznych (Kraina Dzikiego Zachodu, Kraina Przygód, Kraina Fantazji oraz Kraina Pogranicza) oraz wypoczywać i robić zakupy na głównej ulicy parku Main Street USA, która symbolizuje westernowe amerykańskie miasto z przełomu XIX i XX wieku. Wśród kilkudziesięciu większych lub mniejszych atrakcji parku najpopularniejsze są kolejki górskie: Indiana Jones (Indiana Jones and The Temple of Peril), Góra Wielkich Grzmotów (Big Thunder Mountain) oraz Kosmiczna Góra (Space Mountain – Mission 2). Warto również odwiedzić „Piratów z Karaibów” którzy przeniosą nas w świat pirackich skarbów, płonących statków i scen abordażu wrogich jednostek. Posiłek we własnym zakresie. Zobaczymy również Wielką Paradę Myszki Miki, bajeczny pokaz wszystkich najważniejszych postaci z bajek i filmów Disneya w specjalnym układzie choreograficznym i muzycznym. Wieczorem powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wykwaterowanie. Dzisiaj ostatnie spotkanie z Paryżem. Czeka nas rejs statkiem po Sekwanie! Rejs trwa 1 godzinę a z pokładu statku zobaczymy wszystkie ważne zabytki miasta: Wieże Eiffla, Muzeum Luwru, Muzeum d’Orsay, Dzielnicę Łacińską, Katedrę Notre Dame, Wyspę Św. Ludwika. Czas wolny na lunch. Transfer autobusem na lotnisko około godziny 14.00 . Wylot do Krakowa o godzinie 17:55. Przylot do Warszawy  o godzinie 20:10.

Pożegnanie i zakończenie wycieczki.

WAŻNE INFORMACJE:

TERMIN

CENA

WARUNKI

01.06.2024 – 04.06.2024

Dziecko: 2390 zł plus 130 Euro

Dorosły: 2690 zł plus 160 Euro(Euro przeznaczone na komunikację miejską i bilety wstępów, oraz realizację niektórych punktów programu)

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie do 5 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Nr konta:

ALIOR BANK 30 2490 0005 0000 4510 6378 1378

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków, zobowiązaniem się do ich respektowania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez lemon&lime Biuro Turystyczne, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 833)

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie w hotelu sieci Accor lub podobnej klasy, pokoje dwuosobowe
Wyżywienie – śniadania, obiadokolacje
Ubezpieczenie (KL, NNW, BP)
Opiekę pilota/przewodnika w Paryżu
Bilety komunikacji miejskiej
Całodzienna wycieczka do Disneylandu
Godzinny rejs po Sekwanie
Bilety wstępów do wybranych obiektów turystycznych
Transport z/do lotniska
Składka na Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA:

Biletu lotniczego (świadczymy pomoc w kupnie biletu).

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE, WYGENERUJ UMOWĘ I ZAPŁAĆ ZALICZKĘ
(przed wpłatą zaliczki, zgłoś się po KOD RABATOWY: biuro@lemonandlime.pl)

UBEZPIECZ SWÓJ WYJAZD OD REZYGNACJI:

OFERTA SKIEROWANA JEST DO  GRUPY 26 - ścio osobowej 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI LUB CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ:

Zadzwoń:

Justyna Wiśniewska

tel.: 691838899

lub napisz wiadomość:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat/tytuł wyjazdu

    Treść wiadomości

    [recaptcha]