Opinie

towary niezwykłe

Joanna Sławińska

Towary Niezwykłe

" Chciałam Ci Justyna baaardzo podziękować – to był jeden z najpiękniejszych moich wyjazdów! Miejsce przecudne, i atmosfera, i Zosia szczęśliwa, i pyszne jedzenie.

Na pewno chciałabym jeszcze kiedyś gdzieś z Tobą pojechać, bo bardzo pasuje mi styl i sposób, w jaki to organizujesz…

Tak więc – na pewno do zobaczenia!"

 

Ewcia

Ewa Postawa

"WAKACJE Z BIUREM PODRÓŻY lemon&lime p. JUSTYNY WIŚNIEWSKIEJ
W – wakacje z lemon&lime – to:
A – autorskie, atrakcyjne programy wycieczek p. Justyny Wiśniewskiej
K – kunsztownie przygotowane
A – atmosfera stworzona na wyciecze przez p. Justynę Wiśniewską niezwykła i niepowtarzalna
C – całkowite zaufanie do BIURA TURYSTYCZNEGO lemon&lime p. Justyny Wiśniewskiej
J – jesteśmy traktowani tak, jakbyśmy byli najważniejszymi osobami na świecie
E – efekt końcowy: bezstresowy wypoczynek, wspaniałe wrażenia i wyczekiwanie na kolejny wyjazd z BIUREM TURYSTYCZNYM lemon&lime p. Justyny Wiśniewskiej
Mówię to z całą odpowiedzialnością bo z Biurem Turystycznym lemon&lime p. Justyny Wiśniewskiej wyjeżdżałam kilkakrotnie na wakacje: Kornwalia, Szkocja, Barcelona, Toskania, Paryż, Hiszpania, Rumunia, wyprawa rowerowa na Bornholm. W tym roku tj. 2015 wybieram się do Grecji. I myślę o kolejnych wyjazdach.

I również z całą odpowiedzialnością mogę polecić każdemu lemon&lime, a wręcz zachęcić do powierzenia cennego czasu wakacyjnego inwencji p. Justyny Wiśniewskiej., ponieważ po każdym wyjeździe mogłam i mogliśmy powiedzieć: Pani Justyno gratulujemy autorskiego pomysłu na piękną wyprawę, a sobie pięknych wakacji.
Wybieramy konkretną wycieczkę z oferty lemon&lime lub zgłaszamy chęć wyjazdu np. małej grupy osób do Londynu, Paryża, Barcelony….i na nas spoczywa tylko/do nas należy tylko bardzo odpowiedzialna sprawa zabrania dokumentów i spakowania walizki lub plecaka. Pozostałe sprawy załatwia p. Justyna Wiśniewska.
Wszystkie szczegóły każdej wycieczki dopracowane są na medal, a niespodzianki tylko miłe i sympatyczne! Na każdej wycieczce oprócz programowego zwiedzania, zaplanowanych degustacji jest jeszcze coś bardzo ważnego, czyli czas na niespieszne wypicie kawy, wina w małych, przytulnych knajpkach…."

20160830_192730Uczniowie Gimnazjum nr 16 w Krakowie

 

"Pamiętam lat temu naście przeczytałam artykuł pewnej reporterki o rodzinnej wyprawie do Toskanii. Już wtedy obiecałam sobie, że kiedyś i ja tam pojadę...To było moje marzenie, które spełniłam już 2 razy:-) Po raz pierwszy byłam tam za sprawą pewnej "malutkiej" osóbki, która nas tam przywiozła i sprawiła, że Toskanię poczułam wszystkimi zmysłami. Obiecałam sobie, że muszę tam zabrać najbliższych, żeby poczuli to samo;-)" "Drugą część mojego urlopu spędziłam aktywnie zwiedzając Chorwację Północną i Słowenię. Pojechałam tam na zorganizowaną wycieczkę firmową. Była ona zupełnie inna niż taka przygotowana przez typowe biuro podróży. Dzięki Justynie, właścicielce biura podróży lemon&lime   każdy wyjazd zaskakuje i chce się więcej i więcej. Po Toskanii (klik), a teraz Chorwacji, jestem skłonna jeździć na takie grupowe wojaże tylko z tym organizatorem. Pełny profesjonalizm. Spędziliśmy  urlop nietypowo i we wspaniałej atmosferze."

image2

Michał Godlewski
Założyciel Instytutu Oddechu
www.UwolnijOddech.pl

"Istnieje szereg zalet współpracy z Justyną i jej biurem turystycznym Lemon&Lime.
Dla mnie ważne jest to, że mogę polegać na jej rekomendacjach co do miejsc i sposobu organizacji podróży. Pasja podróżowania Justyny przejawia się w wyborze idealnych, pięknych miejsc do wypoczynku i rekreacji, a także w wyczuciu szczegółów organizacyjnych, które ułatwiają pobyt. Razem zorganizowaliśmy wyjazdy Oddech Świata do Toskanii - dużym atutem jest to, że rozwiązania pojawiały się szybciej niż problemy. Sama toskańska agroturystyka La Pogiarella jest małym rajem na ziemi. Profesjonalizm biura idzie w parze z przyjacielską atmosferą i jednocześnie gotowością do wypracowania niestandardowych rozwiązań, których potrzebowałem w przygotowaniu wyjazdu o charakterze oddechowo-rozwojowym dla grupy uczestników zainteresowanych eksplorowaniem piękna ścieżek krajobrazu wewnętrznego i zewnętrznego.

Tak. Polecam."

ania królikowska

Anna Królikowska

www.bajla.pl

"Mam przyjemność współpracować z Justyną Wiśniewską i jej biurem lemon&lime od roku. Razem organizujemy Kobiece Podróże. Zawsze z niecierpliwością czekam na te nasze wyjazdy. Jestem absolutnie spokojna, bo wiem, że Justyna zadbała o każdy szczegół. Na pewno nie zabraknie nam relaksującej muzyki, świec przy kolacji i szczypty imbiru w specjalnie przygotowanym dżemie grejpfrutowym. Wyjazdy organizowane przez Justynę mają to do siebie, że biorą w nich udział sami pozytywni ludzie! Śmiało można jechać samemu, bo i tak nie ominą Cię fascynujące rozmowy i międzypokoleniowa wymiana doświadczeń."

Waldi1

Waldemar Galus

"Korzystam z propozycji wyjazdów Biura Lemon&Lime już prawie dekade. Na początku były to wyjazdy z Biurem ale bardzo szybko stały się wyjazdami turystycznymi z Justyną ponieważ atmosfera wycieczek organizowanych przez Justynę była bardziej rodzinna i przyjacielska niż usługowa. Zawsze i przez cały czas trwania wycieczek jest blisko Nas służąc radą i pomocą. Ma swój plan ale jest otwarta na propozycje, które stara się realizować w miarę możliwości i za zgodą ogółu wycieczkowiczów. Często bywało tak, że wycieczki organizowane w następnych latach były realizacją propozycji uczestników. Dzięki takiemu podejściu do klienta 60% wycieczkowiczów to byli stali uczestnicy, którzy spotykając się przed autokarem, w dniu wyjazdu, witali się jak bardzo dobrzy znajomi ( co nie odbiegało od prawdy ).
Reasumując P O L E C A M i zachęcam do korzystania z usług Biura Turystycznego Lemon&Lime."

10698715_611517602293074_7405906313744874243_n

Ewa Kraińska

"lemon&lime to wyjątkowe biuro podróży, bo wyjątkowi są jego właściciele. Ludzie oddani swojej podróżniczej pasji, którą potrafią się dzielić z innymi i wręcz nią zarażają. Podróżowanie z nimi to smakowanie danego miejsca, to zanurzenie się w danej kulturze, kuchni, tradycji. Podróżowałam z nimi już wielokrotnie i każdy wyjazd to wspaniała przygoda i niesamowite przeżycia.
Polecam i zachęcam do podrózy z lemon&lime."

dusia

Dorota Grądzka

www.naturazycia.pl

"Dżastin 🙂 Jestem zachwycona Tobą, Twoją ekipą i samym wyjazdem. Jednak w tej kolejności 🙂 Ogromne wrażenie zrobiło na mnie Twoje przygotowanie wyjazdu. Troska o nas i szczegóły wypoczynku długo pozostawią we mnie słodkie wspomnienie.
Po raz pierwszy byłam na takim zorganizowanym wyjeździe. Właściwie to Twoje wyjazdy są, jak oksymoron. Czuć się tak dobrze na zbiorówkowym wyjeździe.
I choć ładnie przerzuciłaś, że to my ... itd., to jednak kreatorką tego co się zadziało jesteś TY.
Jestem Ci wdzięczna za te cudowności pod nazwą Toskańskich Delicji.
Ponieważ podróże to Twój żywioł, to może zawieje Cię nad morze do Pucka lub Trójmiasta. Zapraszam serdecznie :-))) w moje rewiry.
Jeśli jeszcze tego nie widziałaś, to pokażę Ci miejsce, z którego w Gdańsku, widać trzech Neptunów 🙂
Pozdrawiam ciepło i życzę równie cudownej grupy i wyjazdu do Rumunii :-)."

S6301419

Rita Cyrulińska

Z biurem Lemon&lime wyjeżdżałam trzykrotnie. Była to Hiszpania i Bornholm. Za każdym razem wyprawa była przygotowana w sposób kompleksowy, satysfakcjonujący i pozytywnie zaskakujący. Czy to zwiedzanie Barcelony, czy rowerowa wyprawa do najbardziej oddalonego zabytku na Bornholmie- zawsze w radosnej atmosferze. Na tych wyprawach czułam się , jak nastolatka! Polecam wszystkim!