DLACZEGO WARTO?

DLACZEGO WARTO WYRUSZYĆ ZE MNĄ W PODRÓŻ?

Na moim wyjeździe zwiedzasz, smakujesz lub relaksujesz się. Razem z innymi osobami dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół Twojej podróży. Ty tylko pakujesz swoją walizkę i wyruszasz z nami na niezwykłą wyprawę. Nie martwisz się o transport, jedzenie, zakwaterowanie i inne atrakcje. Relaksujesz się i wypoczywasz - nawet podczas zwiedzania ;).

Prawie wszystkie programy  wypraw przygotowuję osobiście. Zapraszam do współpracy osoby, które tak jak ja, bardzo dobrze znają dane miejsce, kochają podróże i spotkania z innymi osobami. Najpierw sama jadę/lecę zobaczyć dane miejsce, nawiązuje kontakty z lokalną społecznością, a później przygotowuję ciekawy program wyjazdu. Zorganizowałam i odbyłam już prawie 300 różnego rodzaju wyjazdów, byłam w 22 krajach Europy, prawie 150 dni w roku podróżuję.

Zapraszam na swoje wyjazdy od kilku do kilkunastu osób. Zazwyczaj grupy liczą od 7 do 18 osób. Mniejsza grupa oznacza fantastyczną atmosferę, dobrą integrację, często też możliwość zobaczenia dodatkowych miejsc, których nie ma w programie.

Staram się wybierać kameralne i klimatyczne miejsca zakwaterowania. Unikam wielkich kurortów turystycznych i ogromnych hoteli. Często rezerwuję klimatyczny domek, niedużą agroturystykę lub pensjonat. Wybieram miejsca wśród lokalnej społeczności, żeby dobrze poznać klimat danego miejsca.

Na każdym wyjeździe spróbujesz lokalnych potraw i przysmaków. Często sama przygotowuję posiłki dla swoich uczestników z lokalnych, świeżych składników, opartych o tradycyjne przepisy. Dodatkowo na każdym wyjeździe zabieram uczestników do  restauracji, barów czy kawiarni żeby jeszcze bardziej posmakować lokalnych pyszności.

Wszystko w cenie. Przedstawiając swoją ofertę pokazuję dokładne koszta całej wprawy. Nie ma żadnych, ukrytych kosztów. Na wiele miesięcy przed wyprawą wiesz dokładnie ile ona będzie kosztowała. Dodatkowo oferuję płatność w kilku, nieoprocentowanych ratach, dzięki temu systematycznie możesz wpłacać określoną kwotę na swój wymarzony wyjazd.

Moje wyprawy są dla każdego. Jeśli nie masz towarzysza podróży nie martw się. Zapewniam, że na moim wyjeździe będzie wspaniała atmosfera i niezwykli ludzie. Będziesz czuł/a się bardzo dobrze, nawet jeśli wcześniej nikogo nie znałaś/eś. Często podczas podróży zawierane są nowe znajomości i przyjaźnie...na całe życie :).

Lokalne atrakcje. Często schodzimy z utartych szlaków turystycznych, pokazuję co kryje się tam,  gdzie mieszkają lokalsi. Czujemy i doświadczamy bardziej atmosfery danego miejsca. Staram się pokazać jak poznać dane miejsce, a nie jak tylko je oglądać, jak doświadczać jego autentyczności.

Bardzo dbam o uczestników naszych wyjazdów. Na wyjeździe poczujesz się wyjątkowo i indywidualnie. Dokładam wielu starań, żeby podróż z nami okazała się dla Ciebie niezwykłym i wspaniałym przeżyciem.

Zapraszam do współpracy profesjonalistów, którzy tak jak ja dbają o jakość swoich usług. Jeśli sama nie mogę uczestniczyć w wyjeździe gwarantuję, że osoba, która będzie odpowiedzialna za wyjazd lub inne usługi na wyjeździe będzie pasjonatem tego co robi.

Kocham podróże, poznawanie nowych ludzi, smakowanie lokalnych potraw. Uwielbiam schodzić z utartych szlaków, poznawać lokalną społeczność. Uzależniam od podróżowania. Zaufaj mi i daj się porwać w niezwykłą podróż. Spełniaj swoje marzenia, tak jak ja je spełniam!