PIĘKNA TY ZE LWOWEM W TLE

 

W codziennym zabieganiu, obowiązkach, pracy zarówno zawodowej jak i tej w domu, zdarza nam się zapomnieć o swoich potrzebach. Często stawiamy sobie rodzinę i pracę na pierwszym miejscu. Znajdujemy czas dla innych, ale brakuje go nam dla nas samych.
Jestem mamą ponad dwuletniej Michaliny, żoną i właścicielką  kameralnego Biura Turystycznego. Uwielbiam spędzać czas z moją rodziną, kocham podróże i gotowanie.  Czasami natłok obowiązków mnie przytłacza. Potrzebuję chwili wytchnienia i czasu dla siebie. Przyznam, że nie zawsze udaje mi się go znaleźć, bo ciągle coś...się dzieje. Będąc na miejscu, w domu, często zdarzają się rzeczy ważniejsze niż ja sama. Z doświadczenia już wiem, że najlepszą dla mnie receptą jest wyjazd. Zmiana otoczenia i klimatu. Nawet krótka podroż działa na mnie regenerująco i zbawiennie.
Często spotykam kobiety podobne do mnie. Prowadzące swoją działalność lub pracujące w różnych firmach. Rozmawiamy, dzielimy się swoimi radościami i problemami. Pod wpływem tych spotkań i rozmów  i potrzeb, które każda z nas ma,  powstała wizja stworzenia krótkiego wyjazdu.
Podarowania sobie dobrego czasu, w kobiecym gronie. Przypomnienia, że jesteśmy pięknymi kobietami, że czasami potrzebujemy chwili wytchnienia i czasu dla siebie.
Oderwania od codziennych obowiązków, zmiany otoczenia. Takiego czasu, gdzie odpoczywamy, niekoniecznie  fizycznie, ale  psychicznie. Gdzie ładujemy baterię, rozmawiamy z innymi, podobnymi do nas kobietami. Przeniesienia się na chwilę w inne, niezwykłe miejsce. Suchania nowych opowieści i historii. Miejsca, gdzie zjemy, przygotowane specjalnie dla nas śniadanie, a o zakupy na obiad w cale nie będziemy musiały się martwić. Czasu gdzie ubierzemy wybrane przez siebie ubrania, zrobimy delikatny makijaż i pójdziemy na sesję fotograficzną. Bez stresu, bez strachu przed oceną, w przyjemnej i pełnej zaufaniu atmosferze.
Stworzyłam takie miejsce dla siebie i dla Ciebie.
Krótkie, kobiece, wyjazd do różnych miast Europy, połączone z sesją fotograficzną. Idealna przestrzeń na zadbanie o siebie i swoje potrzeby.
Takich wyjazdów potrzebujemy.  W listopadzie 2018 roku rozpoczęłyśmy sesję takich 
wyjazdów. To był strzał w 10! Przeczytajcie co o wyjeździe sądzą same uczestniczki. Właśnie wróciłyśmy z kolejnego wyjazdu, tym razem do Rzymu.

Teraz zapraszam Cię do niezwykłego Lwowa!

Justyna Wiśniewska (właścicielka Biura Turystycznego lemon&lime)

 "Wyjazd, na jaki powinna pojechać każda kobieta, która jest dla samej siebie ważna. To jest pierwszy krok, dalej jest juz tylko lepiej.... nieziemska atmosfera, cudowne organizatorki z pasja i rewelacyjne towarzyszki z całej Polski. Zostałyśmy zabrane do samego serca Barcelony, dziewczyny z FIMI wydobywały z nas kobiecość przed obiektywem aparatu, a Justyna dopieszczała nasze podniebienia hiszpańskimi przysmakami. Nie wspomnę o tym, ze wychodząc z samolotu w Hiszpanii, jedynym naszym „zmartwieniem” był relaks! Justyna zadbała o logistykę i organizacje na najwyższym poziomie. Polecam  z całego serca taka przygodę!!!! " Katarzyna Polek
"Poczuć się pięknie w bajkowej scenerii? To możliwe! A wszystko za sprawą Justyny i dziewczyn z FIMI. Cudowny czas w gronie fajnych kobiet, dobra organizacja, profesjonalna sesja zdjęciowa, pyszne jedzenie i wspaniała Barcelona. Czego chcieć więcej? Powtórki! Dziewczyny dbały o to, aby każda z uczestniczek czuła się dobrze i pięknie, dzięki temu kompleksy znikały przed obiektywem aparatu. Klimat Barcelony chłonęłyśmy wszystkimi zmysłami. Niesamowita przygoda. Polecam wszystkim wyjazd organizowany przez lemon&lime i FIMI." Ela Ratajczyk
"Pobyt w Barcelonie to niesamowita energia, emocje, nowe przyjaźnie, niezapomniana atmosfera i poczucie że nic nie musisz i o nic się nie martwisz - o wszystko zadbały dziewczyny z Lemon & Lime - polecam."  Łucja Reklewska

Twoje piękno i seksapil.

Niezwykle kobieca sesja fotograficzna.

Wspaniała energia i cudowna atmosfera.

Klimatyczny i jedyny w swoim rodzaju Lwowa!

11 wspaniałych kobiet , hotel niedaleko od starówki, klimatyczne miejsca, niezwykła atmosfera, dobre jedzenie i kobiece rozmowy…być może do samego rana.

Ty jesteś jedną z tych kobiet, piękną, beztroską i radosną .

Bierzesz udział w niepowtarzalnej sesji fotograficznej.

Twoje marzenie właśnie się spełnia!

Dołącz do nas i wyrusz z nami na weekend do Lwowa. Razem przeżyjemy niezwykły czas, pełen śmiechu, rozmów, gdzie pozytywna energia będzie lała się strumieniami!

Oprócz profesjonalnej, kobiecej sesji zdjęciowej, zapraszamy Cię także na wspólne zwiedzanie magicznego Lwowa. Będziemy poruszać tematy typowo kobiece... będzie o seksapilu, kochaniu siebie (swoich atutów jak i mankamentów), zatrzymaniu się Tu i Teraz.

Wdzięczność, akceptacja i pozytywne nastawienie będą nam towarzyszyć .
Podaruj sobie niezwykły czas.

Zapisz się już teraz!

WAŻNE INFORMACJE

 

TERMIN

CENA

WARUNKI

30.08.2019 – 01.09.2019

1590*zł (cena nie dojazdu do Przemyśla)

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500zł w terminie do 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Nr konta:

ALIOR BANK 30 2490 0005 0000 4510 6378 1378

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków, zobowiązaniem się do ich respektowania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez lemon&lime Biuro Turystyczne, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 833)

PROGRAM

DZIEŃ 1

Spotkanie przed przejściem granicznym w Medyce około 11.00. Odprawa graniczna, przekroczenie granicy. Przejazd do Lwowa. Zakwaterowanie, lunch.

Zwiedzanie niezwykłych zakątków Lwowa z przewodnikiem lokalnym.

Obiadokolacja na lwowskiej starówce. Wyście na dyskotekę.

DZIEŃ 2

Po śniadaniu, zwiedzanie Lwowa z lokalnym przewodnikiem, przerwa na kawę w klimatycznej kawiarni, po południu niezwykłe sesje fotograficzne, relaks.

Wieczorem obiadokolacja, wyjście do pubu. Rozmowy i dobra zabawa w wyjątkowej atmosferze.

DZIEŃ 3

Śniadanie.

Spacer po Lwowie, czas wolny.

Ok. godziny 14.00 wyjazd w kierunku granicy.

Około 16 przekroczenie granicy. Zakończenie wyjazdu.

 

 

CENA ZAWIERA

CENA ZAWIERA

nocleg w hotelu*** około 500m od centrum Lwowa, pokoje dwuosobowe
wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje
wizyta w klimatycznej, lwowskiej kawiarni
wizyta w klimatycznym lwowskim pubie
lunch w dniu przyjazdu
profesjonalną sesję fotograficzną (15 zdjęć)
foto relację oraz film z całej wyprawy
ubezpieczenie KL, NNW, BP
prezent - niespodziankę
zwiedzanie niezwykłych atrakcji Lwowa z lokalnym przewodnikiem

OFERTA SKIEROWANA JEST DO BARDZO KAMERALNEJ GRUPY. ZABIERAMY TYLKO  8 OSÓB (brak wolnych miejsc).


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI LUB CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ:

Zadzwoń:

Justyna Wiśniewska

tel.: 691838899

lub napisz wiadomość:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat/tytuł wyjazdu

    Treść wiadomości

    [recaptcha]