MOJA PIERWSZA…DRUGA KOLONIA

Pierwsza kolonia dla Twojego dziecka to wielkie przeżycie, zarówno dla Ciebie jak i Twojego dziecka. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę.  Sama jestem mamą 7-letniej Michaliny i wiem jakie obawy ma zarówno rodzic jak i dziecko przed wyjazdem na pierwszą kolonię.
Bezpieczeństwo, dobra atmosfera, troska, to jedne z najważniejszych rzeczy, o które dbam podczas wyjazdu dla najmłodszych dzieci. 
Zapewniamy  sporo atrakcji, zabaw, wycieczek, warsztatów i dobrej zabawy wśród rówieśników, tak, żeby tęsknota za domem była jak najmniejsza. 
Stworzyłam bezpieczne miejsce, dla Twojego i mojego dziecka.
Podczas kolonii dajemy szansę na rozwinięcie niezależności, Twoje dziecko będzie miało możliwość samodzielnego podejmowania decyzji, będzie radziło sobie z codziennymi wyzwaniami i będzie budowało pewność siebie (pod naszą czujną opieką i troską).
Stworzymy świetne miejsce do nawiązywania nowych przyjaźni i rozwijania umiejętności społecznych. Dzieci codziennie będą uczyć się współpracy, komunikacji, rozwiązywania konfliktów i pracy w grupie.
Pomożemy dzieciom  odkrywać swoją tożsamości, rozwijać pasje, talenty i zdobywać nowych umiejętności. Stworzymy miejsce, gdzie mogą wyrażać siebie i kształtować swoje osobowości.
Wspaniała, troskliwa kadra.
Fantastyczny willa.
Pyszne jedzenie.
Mnóstwo atrakcji i warsztatów.
Wycieczki.
Zabawa, radość, nauka.
Zapraszam Twoje dziecko na wspaniały wyjazd!

WAŻNE INFORMACJE:

TERMIN

CENA

WARUNKI

24.08.2024 – 30.08.2024

2690 zł

PROMOCJA: 2390 zł przy zapisie do 10 kwietnia!

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie do 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Nr konta:

ALIOR BANK 30 2490 0005 0000 4510 6378 1378

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków, zobowiązaniem się do ich respektowania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez lemon&lime Biuro Turystyczne, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 833)

W PROGRAMIE:

 • Warsztaty artystyczne
 • Warsztaty przyrodnicze
 • Gry terenowe
 • Zabawy jak dawniej (skakanie na skakance, gra w piłkę nożną, gra w gumę, gra w berka czy też chowanego)
 • Warsztaty kulinarne
 • Lekcje malowania na szkle
 • Spacery i zabawy w Parku Zdrojowym
 • Konkurs Mam Talent
 • Zabawy na ogromnym placu zabaw na terenie ośrodka (trampolina, basen z piłkami, zjeżdżalnie, huśtawki, piłkarzyki, stół do tenisa).
 • Spotkanie z ratownikiem GOPR
 • Wizytę w teatrze lalek "Rabcio"
 • Wycieczkę do Skansenu Kolejowego
 • Wizytę w Muzeum Górali i Zbójników
 • Zabawa w Rabkolandzie

DLACZEGO WARTO ŻEBY DZIECKO POJECHAŁO ZE MNĄ NA KOLONIE?:

 • Doskonale rozumiem, że wysłanie dziecka na pierwszą kolonię może być trudnym krokiem dla rodziców. Zapewniam Cię, że mam  wieloletnie doświadczenie w organizowaniu bezpiecznych i satysfakcjonujących programów dla dzieci w różnym wieku. Sama jestem mamą 7 letniej Michaliny.
 • Bezpieczeństwo i dobrostan dzieci są dal mnie najwyższym priorytetem. Pracuję z wykwalifikowanymi instruktorami i opiekunami, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty i doświadczenie w pracy z dziećmi, zapewniając im opiekę na najwyższym poziomie. Kolonie są pod nadzorem Kuratora Oświaty.
 • Program kolonii został starannie zaplanowany, aby zapewnić dzieciom zarówno rozrywkę, jak i edukację. Wspieramy ich rozwój emocjonalny, społeczny i fizyczny poprzez różnorodne aktywności, gry i warsztaty. Nie zabraknie również  czasu na relaks i odpoczynek.
 • Pragnę, aby Twoje  dziecko miało niezapomniane doświadczenia i czerpało radość z pobytu na kolonii. Dlatego tworzymy przyjazną i bezpieczną atmosferę, w której każde dziecko może się rozwijać i nawiązywać nowe przyjaźnie.
 • Jesteśmy całkowicie przejrzyści w kwestiach związanych z programem kolonii, harmonogramem aktywności, wyżywieniem i zakwaterowaniem. Chcemy, aby rodzice czuli się pewnie, wiedząc, że ich dzieci są w dobrych rękach i mają dostęp do wszelkich niezbędnych informacji.
 • Zarówno ja jak i  wszyscy wychowawcy jesteśmy dostępni przez cały czas, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości, zarówno przed, jak i w trakcie trwania kolonii.

HARMONOGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Wrocławia około godziny 9:00. Przejazd do Rabki (po drodze Opole, Katowice, Chrzanów i Kraków). Przyjazd do Willi około godziny 15.00. Zakwaterowanie. Obiad. Zabawy integrujące. Kolacja. Nocleg

DZIEŃ 2-6

Realizacja programu. Warsztaty, wycieczki, zajęcia, zabawy.

DZIEŃ 7

Śniadanie. Pakowanie. Wykwaterowanie około godziny 11.00. Zakończenie kolonii. Przyjazd do Wrocławia około godziny 17:00.

WILLA HANUSIA OFERUJE:

 • kryty plac zabaw dla dzieci (400 m²) z huśtawkami, piaskownicą, zjeżdżalnią, trampoliną, stołem do ping-ponga i piłkarzykami - super zabawa w każdą pogodę (nie wieje, nie pada, można się bawić przy każdej pogodzie). Tutaj też można zrobić grilla, jest miejsce do siedzenia. Tutaj na pewno spędzicie najwięcej czasu, dzieci będą się bawić a rodzice będą mieć ich na oku,
 • basen kulkowy dla dzieci (6x4m) - mega frajda dla dzieciaków,
 • trawiaste boisko sportowe do piłki nożnej i siatkówki (300m od budynku, do wyłącznej dyspozycji),
 • tyrolka do zjazdów o długości 25 metrów dla dzieci (zdjęcia powyżej)
 • świetlica to miejsce do wspólnego posiedzenia wieczorami, miejsce zabaw dla najmłodszych, jest projektor wideo do dyspozycji (bajki dla dzieci)
cicha i spokojna okolica, bez ruchu samochodowego,

NASZE ZAKWATEROWANIE, WILLA HANUSIA

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie w Willi Hanusia w Rabce

Opieka wykwalifikowanej kadry

Kameralna grupa (28 uczestników)

Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek

Wszystkie warsztaty, bilety, wycieczki zawarte w ofercie

Ubezpieczenie NNW

Przejazd autokarem na trasie: Wrocław/Katowice/Chrzanów/Kraków do Rabki

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE, WYGENERUJ UMOWĘ I ZAPŁAĆ ZALICZKĘ
(przed wpłatą zaliczki, zgłoś się po KOD RABATOWY: biuro@lemonandlime.pl)

UBEZPIECZ SWÓJ WYJAZD OD REZYGNACJI:

OFERTA SKIEROWANA JEST DO  GRUPY 28 - ośmio osobowej 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI LUB CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ:

Zadzwoń:

Justyna Wiśniewska

tel.: 691838899

lub napisz wiadomość:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat/tytuł wyjazdu

  Treść wiadomości

  [recaptcha]