MAŁY LIFTING WIELKA ZMIANA

MAŁY LIFTING WIELKA ZMIANA

Mały lifting wielka zmiana to mój nowy projekt skierowany do właścicieli małych biznesów prowadzonych z pasją. Osób, które cały czas rozwijają swoją firmę jednak napotkali na problem lub kryzys, z którym nie mogą sobie poradzić. Nie wiedzą co zrobić, żeby go rozwiązać. Potrzebują zmiany, która usprawni działanie firmy. Chcą żeby ktoś z zewnątrz zobaczył i ocenił ich działania.
Nazywam się Justyna Wiśniewska, swoje kameralne biuro turystyczne prowadzę od kilku lat. Wiem, że prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej nie jest łatwe. Choć uwielbiam swoją pracę i nie zamieniłabym ją na nic innego doświadczyłam wielu kryzysów i porażek.
Jako niedoświadczona w prowadzeniu biznesu osoba zaryzykowałam i otworzyłam w 2009 roku biuro turystyczne. Miałam już doświadczenie w tej dziedzinie jednak nie miałam pojęcia jak taką firmę prowadzić. Nie miałam klientów, nie miałam znajomości. Zainwestowałam w laptopa i zaczęłam po omacku szukać klientów oraz realizować swoje marzenie o wielkich podróżach z grupami wspaniałych uczestników.
Przyznam szczerze, że przez pierwszy rok prawie codziennie chciałam zamykać swoje biuro i nie dlatego, że mi nie szło, lecz z powodu stresów i odpowiedzialności jaką wzięłam na swoje barki.
Tak na prawdę uratowali mnie klienci, którzy zaczęli wracać i chwalić wyjazdy ze mną.
I tak zaczęła się moja przygoda z turystyką!
Często było super, jednak przy organizacji kilkunastu wycieczek w ciągu roku, przy jednej osobie, która dbała o wszystko od początku do końca i przy obsłudze kilkuset klientów problemu zdarzały się bardzo często. Dodatkowo konieczność inwestycji, które mogą się nie zwrócić.
Moją dewizą życiową jest działanie, skoro odważyłam się otworzyć biuro to musiałam stawić czoło wielu problemom jakie miałam w swojej firmie. Nie miałam zbytnio czasu, ani tak naprawdę chęci na szkolenia marketingowe, social media i tym podobne. Eksperymentowałam więc ze zdobywaniem klientów, pisaniem ofert, radzeniem sobie z problemami. Bardzo uważnie słuchałam swoich klientów. Wyjazdy przecież były tworzone dla nich nie dla mnie. Z każdego wyjazdu wyciągałam wnioski. Poprawiałam rzeczy, które tego wymagały. Zawsze byłam otwarta na opinie klientów, niektóre były trudne do przyjęcia, ale prawdziwe. Nie załamywałam się tym tylko szybko reagowałam na ich wskazówki. Doszłam do takiego poziomu, że klienci mówili: „Justyna spełniłaś właśnie moje marzenie”. Byłam szczęśliwa.
Czasami konsultowałam różne działania swojej firmy z profesjonalistami. Pamiętam jak po rozmowie z Agatą Dutkowską i Anią Piwowarską, o mojej pięknej stornie internetowej i moim pisaniu ofert, wyszłam załamana i zdruzgotana ilością rzeczy, które powinnam poprawić. Jednak szybko ten stan minął i już po kilku dniach zastosowałam się do ich wskazówek.
W międzyczasie otworzyłam upragnioną kawiarnię. Wymuskana, wycackana. Miła być drugim super biznesem. Jednak nie przypuszczałam, że tak szybko jak ją otworzyłam została zamknięta. Nie byłam przygotowana na prowadzenie dwóch biznesów na raz. Straciłam kilkadziesiąt tysięcy złotych.  Moja wielka porażka. Jednak nie zadłużyłam  to było jedyne pocieszenie.
Teraz zarówno marketing i obsługa klienta zmienia się tak szybko, że ciągle muszę uczyć się co robić i jak działać. Obserwuję inne biznesy, podpatruję, sprawdzam jakie są trendy i wprowadzam je do swojego biura. Jeśli coś nie działa szukam innego rozwiązania. Nie czekam aż zdarzy się cud.
Jakiś czas temu zaczęłam eksperymentować z organizacją grup wsparcia dla kobiet, które prowadzą małe biznesy, prowadzę rozmowy z koleżankami, które też mają swoją firmę, wspólnie sobie doradzamy i czasami ostro i krytycznie wypowiadamy się o swoich spostrzeżeniach co do naszych biznesów.  Kilka razy moi znajomi – właściciele firm poprosili mnie o pomoc w rozwoju ich firmy.
Z radością skrupulatnie przyjrzałam się ich działalności, zrobiłam wywiad, zapytałam o oczekiwania i zaczęłam działać. Napisałam plan naprawczy. Przyznam nie każdy chciał go zastosować, ale też nie każdy chciał tak naprawdę coś zmienić. Pozostał na tym samym poziomie co jest, z  nierozwiązanym problemem.
Niedawno koleżanka wprowadziła zmiany w swojej firmie, o których mówiłam jej dwa lata temu, jest zachwycona  rezultatem, ma więcej energii do prowadzenia działalności, co zaczyna przekładać się na większą ilość klientów.
Podczas rozmów ze znajomymi często słyszę, że lubią ze mną rozmawiać, ponieważ mam mnóstwo energii i często po spotkaniu ze mną wychodzą w lepszym humorze i nastawieniem do działania. Mam też intuicję kiedy zadzwonić do znajomej/ego, który akuratnie potrzebuje biznesowego wsparcia. Kilka razy usłyszałam w słuchawce telefony: „ Świetnie, że zadzwoniłaś, akurat dzisiaj potrzebowałam takiej rozmowy”.
Ponieważ sama prowadzę swoją firmę od 8 lat, mam na swoim koncie wiele problemów, porażek, kryzysów, a jeszcze więcej sukcesów, zadowolonych klientów, własnej satysfakcji.
Lubię obserwować biznesy ludzi, którzy prowadzą je z pasją. Znam mnóstwo małych firm, które odnoszą sukces jak i te, które mają problemu lub przeżywają jakiś kryzys.  
Z chęcią przyjrzę się Twojej firmie. Wysłucham z jakim problemem się borykasz. Napiszę plan naprawczy i pomogę Ci go zrealizować.  A jeśli się zgodzisz pokopię Cię w tyłek i zmobilizuję do działania!
PRZYGOTUJ SIĘ NA ZMIANĘ.
ZARYZYKUJ.
NIE BÓJ SIĘ PROBLEMÓW I PORAŻEK.
WPROWADŹ PROGRAM NAPRAWCZY.
PRZYGOTUJ SIĘ NA SUKCES.
CIESZ SIĘ SWOJĄ PASJĄ I SWOIM BIZNESEM.
UMÓWISZ SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ ZE MNĄ?

 

DLA KOGO SĄ KONSULTACJE?

Konsultacje są dla tych, którzy chcą zmian w swoim biznesie. Są gotowi do realizacji zadań, aby rozwiązać problem lub kryzys, który napotkał ich na drodze prowadzenia swojej formy. Być może boją się tych zmian, jednak chcą zaryzykować i działać. Mają dość bierności i czekania na cud.
KONSULTAJE DLA CIEBIE JEŚLI:
 • prowadzisz działalność minimum trzy lata
 • Twoja firma nie jest zadłużona
 • wiesz, że Twoja firma potrzebuje zmian, ale brakuje Ci pomysłów jak tego dokonać
 • chcesz żeby ktoś z zewnątrz zobaczył i ocenił Twój biznes
 • czujesz, że w Twoje firmie panuje ogólny chaos, a TY nie wiesz w co włożyć ręce
 • Twoja firma funkcjonuje nie na tym poziomie, na którym chciał/abyś żeby funkcjonowała
 • potrzebujesz recepty na firmowe problemy
 • czujesz, że stoisz w miejscu
 • wiesz, że nie wiesz
 • szukasz nowej drogi dla swojej firmy

 

 

DLA KOGO KONSULTACJE NIE SĄ:

Ten kurs nie jest dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Zależy mi na tym, żeby z konsultacji skorzystało jak najwięcej osób, które faktycznie ich potrzebują.

 

KONSULTACJE NIE SĄ DLA CIEBIE JEŚŁI:
 • dopiero startujesz ze swoją działalnością gospodarczą lub prowadzisz ją mniej niż 3 lata
 • Twoja firma jest zadłużona
 • oczekujesz cudów już po jednej konsultacji
 • nie chcesz działać, planować, chcesz, żebym ja zrobiła wszystko za Ciebie
 • nie masz żadnych problemów i kryzysów w swojej firmie
 • Twoja firma bardzo dobrze prosperuje
 • myślisz, że jestem wróżką, która za dotknięciem czarodziejskiej różdżki usunie wszystkie problemy w Twojej firmie

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?

Jeśli jesteś osobą, która chce dokonać zmiany w swojej firmie i spełnia powyższe warunku do przeprowadzenia konsultacji proszę, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

Napisz w nim:

Swoje imię i nazwisko

Jaką firmę prowadzisz, podaj stronę internetową.

Napisz o swoim problemie lub kryzysie z którym obecnie się zmagasz.

WYBIERAM 5 BIZNESÓW, Z KTÓRYMI PRZEPROWADZĘ DARMOWE KONSULTACJE:

 1. WSTĘPNA KONSULTACJA
 2. NAPRAWCZA KONSULTACJA - PLAN DZIAŁANIA
 3. WERYFIKACJA WPROWADZONYCH ZMIAN

Konsultacje mogą odbyć się w Chrzanowie, bądź przez Skypa.

 

 

KONTAKT ZE MNĄ TYLKO ZA POMOCĄ PONIŻSZEGO MEJLA:

jus.wisniewska@gmail.com