ORGANIZUJEMY:

WYJAZDY TEMATYCZNE

Dla indywidualnych klientów, którzy szukają niebanalnej propozycji przygotowuję autorskie programy ciekawych wyjazdów. Plener malarski    w Toskanii, Energizer w Beskidzie Niskim, Whisky Tour w Szkocji, Kulinarna podróż do Maroka, Rowerowy Raj na Bornholmie to tylko niektóre z moich propozycji. Kameralne grupy, niezwykła atmosfera, wyszukane miejsca. Zawsze jest wesoło i klimatycznie. Chcesz się przekonać, skorzystaj z oferty! A może sam/a zaproponuj jakiś temat?! Jestem otwarta na nowości!

Kulinarnie

WYJAZDY GRUPOWE

Szkockie Specjały, Delicje Toskańskie, La Siesta w Katalonii, bądź po Odlotowy Londyn?
To tylko niektóre z naszych propozycji wycieczek grupowych.
Wycieczki te organizujemy zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Każdy program przygotowujemy bardzo starannie, tak aby odpowiadał konkretnej grupie. Każdy wyjazd to osobna historia, która zaczyna się od rozmowy na temat potrzeb i oczekiwań uczestników, a kończy wspomnieniami z wyjazdu.
A co w trakcie? Zwiedzanie, degustacje, czasami spotkania z rdzennymi mieszkańcami, dodatkowe atrakcje turystyczne, których nie było                w programie oraz niespodzianki (związane z tematyką wyjazdu).
Po wycieczce: radość, relaks, dużo wrażeń i mnóstwo opowieści.
Tak wyglądają nasze wyprawy.

DSC04246

OBOZY MŁODZIEŻOWE

Jak połączyć przyjemne z…przyjemnym? My to wiemy, dlatego dla nastolatków przygotowaliśmy wyjazdy szyte na miarę ich potrzeb.
Na obozach językowych realizujemy zasadę: „uczyć – bawiąc”, dzięki czemu uzyskujemy doskonałe efekty.
Ale czy da się połączyć naukę angielskiego z zabawą? Jasne, że tak!
W Szkocji, Kornwalii, Anglii czy Irlandii nauka Angielskiego to czysta przyjemność. Dodatkowo taniec, sport, muzyka, a może i film i literatura? Czyli pasje i hobby naszych nastolatków?
Dodatkowo zawsze zwiedzamy największe turystyczne atrakcje i nie tylko…Czasami zbaczamy z utartych dróg lub szlaków. Ale nie gubimy się tylko szukamy nowych, niezwykłych miejsc.
Twój nastolatek nie chcę się uczyć podczas wakacji? Dla niego też mamy ofertę? Rowery na Bornholmie czy Rejs na Mazurach? A może masz jeszcze jakąś propozycję?
Bogaty program turystyczny sprawia, że nie ma mowy o nudzie: w trakcie wyjazdu organizowane są wycieczki do najciekawszych miejsc regionu, imprezy towarzyszące, warsztaty, zabawy, projekty edukacyjne i zajęcia sportowe.

szkocja

MINI TRIP

Masz kameralną grupę przyjaciół, znajomych, z którymi chciałbyś/abyś polecieć do Barcelony, Londynu, Paryża, Edynburga, bądź jakiegoś innego europejskiego miasta?
Nie masz czasu bądź chęci na organizację wycieczki?
Męczy Cię tłum podczas grupowych wycieczek?
Wybierz się z nami na Mini Tripa.
Ja: rezerwuję lot, hotel, transport z lotniska, układam bogaty program turystyczny, dobieram odpowiedniego przewodnika, który towarzyszy Nam podczas wyjazdu.
Wy: odpoczywacie, zwiedzacie i relaksujecie się poznając kulturę danego kraju.
W czasie podróży nie ma pośpiechu, a my jesteśmy elastyczni dostosowując program do potrzeb uczestników wyjazdu. Macie ochotę na zwiedzanie – zwiedzamy! Macie ochotę na przerwę – pijemy kawę!
Tapas w Barcelonie, Ale w Londynie, paryska bagietka, albo szkocki haggis? Czemu nie? Zabieraj znajomych i przyjaciół i jedź z nami!

mini trip

LUXURY

Oferty luxury to programy wyjazdów dla osób, które poszukują innych niż wszystkie, bardzo oryginalnych i niestandardowych ofert turystycznych.
Programy te dedykowane są konkretnym grupom osób, np. koneserom whisky czy osobom, które cenią sztukę, bądź tym, które kochają shopping lub chcą zasmakować wykwintnej kuchni Toskanii.
Zachęcamy również do kreowania pomysłów na swoje własne wyjazdy. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje.
Macie Państwo pomysł, może zrealizujemy go wspólnie?

20151119_163816

WYCIECZKI SZKOLNE

Krajowe i zagraniczne. Tematyczne, integracyjne. Jeżdżę z młodzieżą do Anglii, Szkocji, Toskanii, po Polsce, a nawet do Rumunii. Staram się, zainteresować młodzież kulturą, historią danego miejsca, a przede wszystkim zarazić podróżowaniem. Staram się tak tworzyć oferty, aby były one dostosowane do możliwości i zainteresowań grup szkolnych. Lubię wyzwania i niebanalne propozycje.

szkolne

WYJAZDY INTEGRACYJNE

Autorskie programy, dobra zabawa, niezwykłe przeżycia. Ciekawe pomysły i niebanalne propozycje. Słucham, dopytuję i tworzę program specjalnie dla Twoich pracowników. Odchodzę od utartych schematów wyjazdów integracyjnych proponując dobrą zabawę i integrację w nowym wydaniu.

DSC04626

 

Jeśli chcesz oddać organizację swojego wyjazdu w nasze ręce, zadzwoń:

 

tel.: 691 83 88 99

lub napisz wiadomość:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat/tytuł wyjazdu

    Treść wiadomości

    [recaptcha]