ROZTAŃCZONA TOSKANIA

Taniec to Twój (być może ukryty) żywioł, Twój sposób na relaks i przyjemne oderwanie się od codzienności?
Latynoska muzyka podrywa Cię na nogi  i inspiruje do działania?
Roztańczone wakacje w Toskanii brzmią jak Twoje marzenie?
Zapowiada się powabnie, z nutką seksapilu.
Czasem będzie elegancko na obcasach, a czasem z pazurem na sportowo.
Niezwykłe kobiece towarzystwo, mnóstwo tańca, słońca i relaksu.
Trochę nieśpiesznego zwiedzania, dużo regeneracji i oderwania się od codzienności.
Przeniesiesz się z nami do niezwykłego miejsca.
W naszej Toskanii będziesz smakować pyszne włoskie jedzenie i trunki, zaś egzotyczną Kubę odczujesz w rytmach Salsy, Cha-chy, Reggaetonu, Rumby, Bachaty i Merengue.
Całkowite rozluźnienie w kobiecym gronie  oraz taneczne szaleństwo.
Co czujesz myśląc o pięknej, włoskiej Toskanii i gorącej egzotycznej Kubie?
Brzmi kusząco! Prawda?
Zapraszam  Cię na roztańczone wakacje w Toskanii, podczas których czeka Cię około 30 godzin kobiecego tańca i streachingu pod przewodnictwem niezwykłej pasjonatki tańca – Asi Sieji – Wołonciej.
Przez tydzień będziemy delektować  się rozkoszną atmosferą pięknej Toskanii. Będzie – aktywnie, uważnie, powoli, pysznie, energetycznie, słonecznie i smakowicie.Zachwycimy się widokiem cyprysów, winnic i gajów oliwnych. Rozsmakujemy się w lokalnej oliwie, serach, soczystych warzywach i winie. Zachłyśniemy się endorfinami i dodamy sobie energii dzięki tańcu. Nasycimy się słońcem i toskańskim krajobrazem.  Będziemy upajać się uczuciem rozluźnienia i przyjemnego rozciągnięcia po wieczornej gimnastyce. Oddamy się spokojnym, mądrym rozmowom z innymi kobietami i pobędziemy razem. Będziemy chłonąć zapach gaju oliwnego i śpiew cykad.
Codziennie oddamy się tanecznemu szaleństwu.
Poznamy klimat włoskich miasteczek. Zejdziemy z utartych szlaków i miejsc obleganych przez turystów. Nieśpiesznie zwiedzimy Certaldo, San Miniato oraz malutkie Castelnuovo.
Z wyjazdu wrócimy ze sporą dawką energii, wypoczęte, zrelaksowane, zakochane we włoskiej kuchni i zachwycone toskańskimi krajobrazami, z nowymi umiejętnościami tanecznymi.
Nigdzie nie będziemy się spieszyły, biegły, a na pewno stresowały.
Wyjazd połączy wspaniałe zajęcia, smaczną kuchnię, niesamowitą atmosferę i relaks.
Jeśli chcesz się zrelaksować, poznać inne kobiety, zobaczyć piękną Toskanię, a przede wszystkim potańczyć  - jedź z nami!

 

Zabieramy niedużą grupę - 16 miejsc.

WAŻNE INFORMACJE

TERMIN

CENA

PROMOCJA

WARUNKI

01.06.2019 – 08.06.2019

2990*zł (cena nie zawiera biletu lotniczego)

*  PROMOCJA,przy zapisie do 15.01.2019 promocyjna cena 2790zł (cena nie zawiera biletu lotniczego)

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie do 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Nr konta:

ALIOR BANK 30 2490 0005 0000 4510 6378 1378

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków, zobowiązaniem się do ich respektowania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez lemon&lime Biuro Turystyczne, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 833)

W PROGRAMIE:

 

→ ok 20 godzin tanecznych warsztatów, prowadzonych w kilkunastoosobowej grupie w zakresie tańców karaibskich, czyli: kubańskiej salsy, rumby i cha-chy, portorykańskiego reggaetonu, dominikańskiej bachaty i merengue. Wszystkie zajęcia będą prowadzone od podstaw w mocno kobiecym wydaniu, z naciskiem na elementy Lady Stylingu. Podczas zajęć czasem wykorzystamy obcasy, czasem płaskie obuwie. Jeśli posiadasz miękkie buty taneczne na obcasie, zabierz je ze sobą koniecznie. A jeśli nie masz butów tanecznych, zabierz ze sobą inne wygodne obcasy i adidasy. Warto zabrać ze sobą zwiewną szeroką chustę lub szal, które są przydatnym rekwizytem podczas tańczenia Rumby Kubańskiej

→ 2h podstaw Samby Brazilijskiej

→ 2h Burlesque Ladies Choreo, czyli zostawiamy na moment styl latino, wskakujemy w klimat Moulin Rouge, wkładamy kabaretki, ażurowe maseczki i czerwono - czarne pióra boa. To będą warsztaty podczas których uruchomimy seksowne triki, obudzimy w sobie - czasem tak skrzętnie skrywaną – kobiecość

→ 7 godzin stretchingu – po 1h każdego dnia, jako sposób na relaks, wyciszenie i rozluźnienie

→ każdy dzień będziemy zaczynać taneczną rozgrzewką. Potem w plan dnia wpleciemy od 2 do 3 godzin tańca opartego o podstawy wymienionych wyżej stylów tanecznych. Czasem skupimy się bardziej na technice danego stylu, czasem bardziej będziemy ćwiczyć taneczną choreografię. Podczas trwania warsztatów Asia planuje opowiedzieć Wam również trochę ciekawostek o Kubie, o kulturze kubańskiej, o stylu życia Kubańczyków, który w dużej mierze wyrażany jest właśnie poprzez rożne odmiany tańca

→ 1h indywidualnej lekcji. Każda z uczestniczek będzie mogła wziąć 1h indywidualnych zajęć z Asią w wybranym przez siebie temacie (z zakresu wyżej wymienionych tańców karaibskich). Oczywiście to wybór każdej z uczestniczek, czy skorzysta z tej opcji.

→ wyjazd zakończymy wspólnie wypracowaną podczas wyjazdu choreografią taneczną. Podsumowaniem naszych siedmiodniowych warsztatów tanecznych będzie krótkie show w wykonaniu uczestniczek, stworzone na bazie nauczonych podstaw wymienionych wyżej stylów tanecznych. Możliwe, ze na pamiątkę nagramy sobie naszą choreografię (oczywiście do wglądu uczestniczek wykazu)

→ dodatkowo zobaczymy piękne włoskie miasteczka: San Miniato i Certaldo oraz Castelnuovo

→sporo  dolce far niente - cudownego relaksu we włoskim wydaniu

→przepyszne, lekkie, pożywne i aromatyczne posiłki

Patart_Toskania_gotowanie02

HARMONOGRAM WYJAZDU

DZIEŃ 1

Wylot z Krakowa o godzinie 14:25. Przylot do Bolonii około godziny 16:10

Przejazd do agroturystyki. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Relaks.

DZIEŃ 2-7

Pobyt w Toskanii, który połączy trzy  rzeczy: relaks, taniec i zwiedzanie.

DZIEŃ 8

Wyjazd z agroturystyki około godziny 8:00. Przejazd na lotnisko do Bolonii. Wylot z Bolonii o godzinie 12.15. Przylot do Krakowa o godzinie 14:00

MIEJSCE NOCLEGOWE

Wspaniała agroturystyka w samym sercu Toskanii, którą otacza gaj oliwny i winnica. Do naszej dyspozycji jest basen, duża sala gdzie będziemy mogły tańczyć, oraz  ogromy ogród, gdzie będziemy spożywały nasze posiłki oraz ćwiczyły.

 

 Cena zawiera:
transfer z/do lotniska w Bolonii z/do agroturystyki,
wszystkie wymieniowe w ofercie zajęcia,
wycieczki zawarte w ofercie, opiekę pilota podczas trwania całego wyjazdu,
zakwaterowanie: 7 noclegów w apartamentach 4 i 6 osobowych (pokoje 2 osobowe),
wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji,
opiekę polskiego pilota podczas trwania całego wyjazdu
ubezpieczenie: KL, NWW,BP
możliwość relaksu nad basenem, spacerów wśród winnic i gaju oliwnego
 
KTO POPROWADZI DLA WAS TANECZNE WARSZTATY?:

Asia Sieja – Wołonciej – sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i pełna energii instruktorka tańców kubańskich. Swoją przygodę z Salsą Kubańską rozpoczęła osiem lat temu. Fascynacja stylami kubańskimi była tak silna, że od kilku lat sama uczy wspomnianych tańców. Dotychczas prowadziła regularnie zajęcia w szkołach tańca w Katowicach, w Bielsku-Białej i Krakowie. Obecnie bardziej skupiła się na prowadzeniu swojej szkoły tańca w Bielsku-Białej, wkładając więcej wysiłku i koncentracji w rozwój tego miejsca. Asia oprócz tego jest współzałożycielką eventowej Grupy Tanecznej Dimonds, z którą realizuje taneczne show podczas różnego rodzaju eventów okolicznościowych, firmowych, handlowych itp. O Diamondsach można poczytać tu 🙂 www.diamonds-taniec.pl. Na temat DANCE#LOVEit, czyli o studiu tanecznym Asi można więcej dowiedzieć się ze strony www.danceloveit.pl, zaś o samej instruktorce można poczytać na jej osobistej stronie www.asiasieja.pl Przede wszystkim uczy dorosłych, chociaż zdarzyło się jej wiele razy poprowadzić warsztaty również dla dzieci i młodzieży. Czasem uczy podczas dużych eventów festiwalowych, czasem wystepuje na jednej z festiwalowych scen. O tańcu mówi, że jest jej sposobem na życie, jej stylem i flow codzienności. Często wspomina o tańcu i muzyce, jako o pasji i życiowej inspiracji. Bardzo lubi, kiedy poprzez dobrze poprowadzone lekcje, zauważa że uczestnicy również łapią tęcznego bakcyla. Uwielbia otaczać się ludźmi, którzy tak jak ona kochają taniec i rozwój właśnie w tej sferze.

 
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI, LUB CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ:

Zadzwoń:

Justyna Wiśniewska

tel.: 691 83 88 99

lub napisz wiadomość:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/tytuł wyjazdu

Treść wiadomości

[recaptcha]