RODZINNA TOSKANIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Już niedługo wakacje.
Marzysz o wspólnym wyjeździe z rodziną?
Bezpieczne miejsce, przestrzeń, basen, atrakcje dla dzieci i gwarantowane słońce.
Dodatkowo czas na relaks, odpoczynek, a może i zwiedzanie?
Degustacja lokalnych przysmaków i najlepsze lody na świecie.
Twoje pociechy radosne podczas codziennych zabaw z rówieśnikami, dobrze się bawią i z chęcią wracają na  kolejne zajęcia.
Ty w ciągu dnia masz czas dla siebie, a Twoje dziecko ma czas na zabawę, harce i hulanki pod czujną opieką profesjonalnych opiekunek.
Wyobraź sobie duży dom na wzgórzu otoczonym winnicą i gajem oliwnym. Dzień, który zaczynasz głębokim oddechem i spacerem wśród oliwnego gaju. Poranek w ogrodzie gdzie wszyscy będziemy jadali śniadania.
Smak świeżego chleba z oliwą, pastą z suszonych pomidorów i winem przyniesionym od naszych gospodarzy.
Orzeźwiająca kąpiel w basenie.
Po śniadaniu Twoja pociecha biegnie do "wakacyjnego przedszkola", a Ty możesz w tym czasie się zrelaksować, pojechać na wycieczkę, czy poleniuchować.
Zapraszam na rodzinne  Wakacje do Toskanii. Stworzyliśmy takie miejsce, gdzie  razem ze swoimi pociechami będziecie doświadczać cudownych chwil. Będzie czas na wspólne zabawy, przebywanie z dziećmi, ale też będzie możliwość relaksu, odpoczynku i zwiedzania klimatycznych, włoskich miast.
Dzieci będą miały okazję codziennych zabaw, atrakcji i spotkań z innymi dziećmi w "wakacyjnym przedszkolu". Tam dla nich czas będzie płynął radośnie, bezpiecznie, z niespodziankami i przygodami.  Tam Panie uważnie i z wielką troską zadbają o każdą potrzebę Twojego dziecka.
Wieczorami razem będziecie opowiadać sobie wrażenia z przebytego dnia.
Po powrocie stwierdzisz, że to były najlepsze wakacje, o których od lat marzyliście. Dzieci z Wami radosne, Wy wypoczęci i zrelaksowani. Po tych wakacjach będziecie wszyscy po prostu szczęśliwi!
KAMERALNA GRUPA - 8 RODZIN - ZOSTAŁO 1 WOLNE MIEJSCE!

 

 

MIEJSCE

Duży dom na wzgórzu otoczony winnicami i gajem oliwnym. Zadbany ogród, hamaki, jadalnia z widokiem na toskańskie wzgórza.

Leżaki, basen i dużo zieleni, na której będzie mogła hasać Twoja pociecha. Dużo przestrzeni.

Nasza agroturystyka położona jest w samym sercu Toskanii, z dala od miejskiego zgiełku.

Bezpieczne otoczenie pozwoli na swobodne poruszanie się po całej agroturystyce. Nasi gospodarze zadbają o wszelkie udogodnienia.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DLA DZIECI

 • codzienne pobudzające wyobraźnie zajęcia artystyczne
 • gry i zabawy ogólnorozwojowe
 • zajęcia taneczne
 • wieczorne czytanie bajek

 

"WAKACYJNE PRZEDSZKOLE" - na miejscu w naszej agroturystyce, codziennie od godziny 10.00 - 16.00, opiekę zapewni 2 wykwalifikowanych opiekunów, podczas tych godzin zapewnimy dzieciom jeden posiłek oraz napoje.

DLA WAS

 • wycieczka do: Certaldo, San Gimignano, Castelfiorentno, regionu Chiatni*
 • degustacja wina w jednej okolicznych winnic
 • wieczorna impreza taneczna przy włoskiej muzyce
 • wizyta w rodzinnej fabryce gdzie produkuje się makaron, a w tej miejscowości produkuję się najlepsze w Europie lody 😛 
 • wizyta w niewielkiej fabryce gdzie produkuje się oliwę z oliwek
 • możliwość relaksu, odpoczynku (do dyspozycji leżaki, basen, gaj oliwny i winnica)

*w wycieczkach też mogą brać udział dzieci

PROGRAM

Dzien 1

Dla tych, którzy jadą autokarem: wyjazd z Krakowa około godziny 21.00. Nocny przejazd do Włoch.

Dzień 2

Przejazd na lotnisko w Bolonii zabrać te osoby, które wybiorą opcję dolotu do Włoch samolotem (z Warszawy bądź Krakowa), zamiast jazdy autokarem. 

Przyjazd do agroturystyki około godziny 18.00. Zakwaterowanie.

Obiadokolacja.

Relaks, korzystanie z otaczających nas uroków (winnica, basen, gaj oliwny).

Wieczorne czytanie bajek dla chętnych dzieci. Nocleg.

Dzień 3 - 8

Pobyt w Toskanii, który połączy: wypoczynek, zwiedzanie, zabawę.

W miejscu naszego pobytu, przepięknej willi z basenem, położonej wśród gaju oliwnego i winnic, oddamy się relaksowi i smakowaniu życia w niespiesznym, toskańskim stylu.

Dbając o to, aby rodzice wypoczęli, zapewniamy codziennie opiekę nad Waszymi pociechami (dziećmi w wieku od 2 lat, od godziny 10.00 – 16.00), szczególnie wtedy kiedy będą się odbywały wycieczki, lub kiedy będziecie chcieli się zrelaksować w ciągu dnia. Animatorzy zapewnią fachową opiekę, a ciekawe zajęcia na pewno spowodują, że dzieci nie będą się nudzić. Również codziennie, wieczorami, dzieci będą miały możliwość przenieść się do krainy BAJKOLANDII, gdzie wysłuchają bajek, baśni, opowieści.

Nastawiając się na turystyczną część naszej podróży będziemy mieli okazję zobaczyć następujące atrakcje:

San Gimignano – archetyp włoskiego miasteczka, z zachwycającym pejzażem, zabytkami i urokliwym klimatem, wieczorne zwiedzanie miasta i korzystanie z jego włoskich uroków.

Certaldo – urokliwe włoskie miasteczko słynne głównie jako miejsce narodzin i pochówku Boccaccia.

Viareggio – położone nad Morzem Tyrreńskim i 10 kilometrów plaż sprawia, że jest ono popularnym włoskim kurortem, dużo niezłej secesyjnej architektury, świetne knajpy serwujące świeże owoce morza, piękny krajobraz.

Dzień 9

Wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku Polski około godziny 06.00. Przejazd do lotniska w Bolonii, aby odwieźć te osoby, które będą do Krakowa/Warszawy leciały samolotem, a nie jechały autokarem.

Dzień 10

Przyjazd do Krakowa około godziny 3.00.

OPINIE O WYJEŹDZIE DO TOSKANII:

"Jedyne co możemy napisać, to kolejna pozytywna opinia! Do tej pory myśleliśmy że wypoczynek z dziećmi tylko z nazwy przypomina relaks. Okazało się jednak, że z biurem Justyny jest to możliwe i za to serdeczne dzięki. Tak bardzo potrzebowaliśmy zarówno chwil wspólnych z dziećmi jak i czasu tylko dla małżeństwa i siebie samych. Znalazła się przestrzeń na wszystko łącznie ze zwiedzaniem pasjonujących miejsc i poznawaniem lokalnych „smaczków”.

Rewelacyjna organizacja! Mieliśmy wrażenie, że niczym nie musimy się martwić. Stół zawsze nakryty i dzieci zawsze nakarmione i do tego nie pomidorową ani rosołem! Smaczna lokalna kuchnia. Doskonała opieka nad pociechami podczas naszej nieobecności! Dzieci z chęcią zostawały, a my po wojażach i eksplorowaniu Toskanii wracaliśmy do nich zadowoleni, stęsknieni, pełni energii na wspólne spędzanie czasu. Do tego klimat miejsca, wygodne apartamenty, słońce, zapach ziół unoszący się w powietrzu i chianti."

Magda i Paweł Woźniakowscy

"Rodzinny wyjazd do Toskanii był rewelacyjny. Najlepszy nasz odpoczynek od kiedy mamy dzieci. Dobre połączenie zwiedzania, odpoczynku i czasu z dziećmi. Doświadczone opiekunki świetnie radziły sobie z dziećmi. Okolica piękna, jedzenie pyszne i miłe towarzystwo. Z pewnością pojedziemy jeszcze z Justyną na rodzinny wyjazd."

Katarzyna Witusowska

"Wspaniały czas kiedy mogliśmy zakosztować prawdziwej Toskanii w towarzystwie rodzin z dziećmi. Znaleźliśmy czas na zwiedzanie, relaks, kibicowanie i zabawę. Z cudowną organizatorką Justyną i  Biurem lemon&lime. Z żalem opuszczaliśmy malowniczą agroturystykę w sercu Toskanii, ale liczymy, że wkrótce znowu będziemy mogli skorzystać z wyjątkowej oferty tego biura, które gorąco polecamy!

Grazie Justyna za Rodzinną Toskanię! "

Asia&Wojek&Filip

"Justyna jest otwartą, przemiłą osobą, zorientowaną świetnie w tym co robi, a jednocześnie umiejącą zdyscyplinować grupę. Wyjazd rodzinny rewelacyjny - pierwszy raz będąc na wyjeździe z dzieckiem, aż tyle odpoczęłam. Dziecka "nie było" - mogłam poczytać, pospać na hamaku. Wielkie dzięki! Na pewno jeszcze skorzystam z oferty Justyny, bo bardzo odpowiada mi formuła wyjazdu = na luzie"

Joanna Sławińska

"Świetny pomysł na wakacje dla rodzin z dzieckiem. Wreszcie mieliśmy okazję razem z mężem cieszyć się w spokoju pięknem Toskanii i naprawdę odpocząć. Pływanie w basenie- bez konieczności zabawiania i pilnowania potomstwa - bezcenne. Justyna dba o każdy szczegół i wkłada w wyjazd i opiekę nad grupą mnóstwo serca"

 

 

WAŻNE INFORMACJE:

TERMIN

CENA

WARUNKI

PROMOCJA

23.06.2017 – 02.07.2017 – BRAK WOLNYCH MIEJSC, NOWY TERMIN CZERWIEC 2018

2690zł  – osoba dorosła

1290zł – dziecko powyżej 2 roku życia (liczy się rok urodzenia)

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie do 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Nr konta:

ALIOR BANK 30 2490 0005 0000 4510 6378 1378

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków, zobowiązaniem się do ich respektowania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez lemon&lime Biuro Turystyczne, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 833)

PRZY ZAPISIE DO 28.02.2017-  200zł zniżki dla osoby dorosłej i 100zł zniżki dla dziecka

 

Cena zawiera:

 • nocleg w apartamentach dwu lub trzypokojowych, pokoje dwuosobowe, możliwość dostawki
 • wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja - włoskie potrawy przyrządzane przez polskiego kucharza)
 • transport  komfortowym busem 30 osobowym
 • ubezpieczenie turystyczne KL,NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry
 • bogaty program turystyczny
 • dodatkowe atrakcje wg. programu
 • codzienna opieka na dziećmi w wieku od 2 lat od godziny 10.00 - 16.00, dodatkowy posiłek dla dzieci podczas zajęć

 

ATRAKCJE W CENIE!

 • Wizyta w rodzinnej fabryce spaghetti w przepięknej włoskiej miejscowości
 • Degustacja wina w pobliskiej winnicy
 • Wizyta na toskańskim targu ze świeżą żywnością
 • Wypoczynek nad Morzem Liguryjskim
 • dużo relaksu i odpoczynku i dobrej zabawy!!! 🙂

KONAKT:

Jeśli masz ochotę spędzić wspaniały czas w rodzinnym gronie, zadzwoń do mnie:

Justyna Wiśniewska

tel.: 691 83 88 99

lub napisz wiadomość:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress