NA DACHU RUMUNII

 
 
 
 
 
 
 
 
Wycieczka górska na najwyższy szczyt Rumunii, Moldoveanu (2544 m).
KAMERALNA GRUPA TYLKO 8 OSÓB (BRAK WOLNYCH MIEJSC).

 

PROGRAM

Spotkanie na lotnisku w Warszawie o godzinie 9:00. O godzinie 10:45 - wylot z Warszawy do Klużu. Przejazd wynajętym busem z Klużu w Góry Fogaraskie nad Jezioro Bâlea na wysokość 2040 m. Obiadokolacja. Nocleg w schronisku nad jeziorem Bâlea (warunki hotelowe).
Śniadanie. Po śniadaniu zaczynamy wędrówkę. Trasa: Jezioro Bâlea - Jezioro Kozie - Jezioro Podragu (8 km, 1100 m sumy podejść, około 8 godzin). Miejscami trasa eksponowana - w jednym miejscu łańcuchy i poręcze. Nocleg w schronisku górskim CabaZ`na Podragu. Wyżywienie - każdy indywidualnie zamawia w schronisku. Nocleg (brak prysznica). 

Śniadanie we własnym zakresie. Wyjście w góry. Trasa: jezioro Podragu - główna grań Gór Fogaraskich - Moldoveanu.Powrót tą samą drogą. Łącznie: 12 km, 1250 m sumy podejść, około 10 godzin. Nocleg w schronisku górskim Cabana Podragu. Kolacja - każdy we własnym zakresie zamawia jedzenie w schronisku (brak prysznica). Nocleg.

Śniadanie we własnym zakresie. Wyjście w góry. Trasa: jezioro Podragu - Podragu - Vânătorea lui Buteanu - jezioro Bâlea. Łącznie: 11 km, 1300 m sumy podejść, około 10 godzin. Obiadokolacja. Nocleg w schronisku nad jeziorem Bâlea (warunki hotelowe)

Śniadanie.  Wczesnym rankiem wyjazd busem w stronę Klużu. Jeśli starczy nam czasu zrobimy sobie spacer po Klużu. O godzinie 14:35 wylot z Klużu do Warszawy. Przylot do Warszawy o godzinie 18:15.

WAŻNE INFORMACJE

25.08.2018 - 29.08.2018
1340zł (cena nie zawiera biletu lotniczego)

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie do 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Nr konta:

ALIOR BANK 30 2490 0005 0000 4510 6378 1378

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków, zobowiązaniem się do ich respektowania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez lemon&lime Biuro Turystyczne, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 833)

POZIOM TRUDNOŚCI, DODATKOWE INFORMACJE

Trasy będą liczyły do 10 godzin. Pokonujemy w trakcie nich spore przewyższenia, przekraczające nawet 1000 m dziennie. Wymagana jest kondycja fizyczna do pokonywania dystansów i przewyższeń wymienionych w programie. W trakcie chodzenia będą odcinki o sporej ekspozycji, zbliżonej do szlaków tatrzańskich ze sztucznymi ułatwieniami, np. Orlej Perci. ​Wymagane jest obycie w terenie o takim lub podobnym charakterze. 

Zabieramy ze sobą śpiwory
Pierwszą i czwartą noc spędzimy w schronisku/hotelu górskim, standard ** lub ***. Pokoje dwu lub trzyosobowe. Będzie tam zarezerwowane dla nas wyżywienie HB.
Drugą i trzecią noc spędzimy w schronisku, w salach wieloosobowych - nawet 16-20 osób, z ograniczonym dostępem do wody w celach higienicznych.
 

CENA ZAWIERA:

4 noclegi w schroniskach w górach
ubezpieczenie: KL, NNW, BP
opiekę pilota/przewodnika podczas trwania całego wyjazdu
transport po Rumunii samochodem 9-cio osbowoym
2 śniadania, 2 obiadokolacje
pomoc przy rezerwacji biletu lotniczego

 
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI LUB CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ:

KONTAKT:

Zadzwoń

tel.: 691838899

lub napisz wiadomość:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/tytuł wyjazdu

Treść wiadomości