KOBIECA WYPRAWA NA GOZO


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Jeśli czujesz, że masz ochotę się zatrzymać, wyciszyć, odetchnąć, zrelaksować.
Jeśli masz wrażenie, że zatraciłaś się w pędzie życia i trudno ci choć na chwilę przystanąć i po prostu BYĆ -  zapraszamy w wyjątkową podróż ku słońcu i sobie - na ciepłą, energetyczną  i kobiecą wyspę GOZO. 
GOZO to jedna z wysp maltańskich o śródziemnym klimacie, znana ze swoich miejsc mocy i bogatej historii, od razu odczuwamy ogarniający nas Spokój i Błogość.
Wspierane ciepłem promieni i pięknem otaczającej nas Natury wyruszymy w podróż, by odkryć: Co jest do odpuszczenia dla Ciebie na ten moment? Co mówi do Ciebie Twoje ciało? Co jest tu i teraz? Jakie ziarno chcesz zasiać w Twoim wnętrzu aby wzrosło w Tobie i Twoim życiu? Jak się wyciszyć, odpuścić i cieszyć każdą chwilą?
W zatrzymaniu, medytacji, wyciszeniu ale i spontanicznym ruchu, podążając za podszeptami ciała, przyjmiemy to, co jest i damy sobie to czego aktualnie najbardziej potrzebujemy. Odnajdziemy w sobie odwagę i moc, by porzucić to, co niepotrzebne. Będziemy szukać nowych dróg wyrażania siebie, pozwalając na spotkanie z samym sobą, z grupą i z życiem.
Czekają nas wyciszenie i medytacje o wschodzie i zachodzie słońca, relaksacje i ceremonie w jaskiniach i miejscach mocy, wyciszające kąpiele w promieniach słońca i błękitnej wodzie, mnóstwo kobiecj energii, ciepła  i wsparcia grupy. Pyszne i sycące posiłki, lokalne produkty, wspólne pikniki na plaży...
Zapraszamy Was na jesienne wyciszenie i doenergetyzowanie na GOZO. 

TYLKO DLA KOBIET:

 
Kobieta to zmysłowość, dzikość, piękno, intuicja- będziemy docierać do naszych pokładów kobiecej mocy! 
Rozbudzimy ciała, puścimy napięcia i damy odpocząć umysłowi pełnemu rozbieganych myśli. 
Za pomocą wizualizacji wejdziemy w kreację i damy dojść do głosu naszej intuicji. Rozbudzimy zaufanie do sygnałów płynących z ciała, nauczymy się je odczytywać i pozwolimy im dojść do głosu.
 
Wszystkie kobiece zajęcia poprowadzi dla nas Monika.
 
 
 
 
 
Monika Szatan od lat pracuje z kobietami i wie, że kwitną kiedy dostają przestrzeń i wsparcie!  . Prowadzi spotkania i warsztaty ze sztuką, z ciałem i dźwiękiem. Pogłębia różne techniki pracy nad sobą poprzez malarstwo, ruch i taniec intuicyjny. Jest arteterapeutką, stosuje także terapie ekspresyjne i głębokie relaksacje w improwizacji ruchowej i medytacji. Od lat prowadzi dla kobiet Fundację VIAFEMINA, która organizuje liczne spotkania, kręgi kobiet, warsztaty oraz eventy – wszystko to by kobiety odnalazły drogę do siebie, rozwijały się i czuły moc i wsparcie jakie są w kobiecej grupie.
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Justyna Wiśniewska - jestem właścicielką biura. Moje życie to jedna wielka podróż, na którą składa się mnóstwo niesamowitych wypraw i spotkań z niezwykłymi ludźmi. Z chęcią zabiorę Cię na Gozo, żeby pokazać Tobie swoje ukochane  i urokliwe miejsca. Zadbam o każdy szczegół wyjazdu, tak żebyś TY mogła z niego w pełni skorzystać. Możesz mi zaufać i spełnić swoje podróżnicze marzenie!

PROGRAM:

Zbiórka na lotnisku we Krakowie. Wylot na Maltę o godzinie 20:00. Przejazd do miejsca zakwaterowania około 2.00 w nocy. Nocleg .

Codziennie będziemy wyjeżdżać żeby podziwiać piękno wyspy Gozo i Malty. Podczas wyprawy nie zabraknie również relaksu i odpoczynku. To będą nieśpieszne wakacje pełne różnorodnych wrażeń.

Dodatkowo zaprosimy  Was na kobiece kręgi na plaży, przy zachodzie słońca, medytacje oraz niezwykłe, kobiece warsztaty.

W tych dniach zwiedzamy, smakujemy i wypoczywamy poznając niezwykła kulturę Gozo i Malty, gdzie Europa miesza się z Orientem.

Duża porcja spokoju i obcowania z naturą.

Wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko. Wylot do Polski o godzinie 16:55. Przylot do Wrocławia o godzinie 19:35.

 

 
W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI:
Zwiedzanie stolicy Gozo - Rabat
Xlendi - urokliwa zatoka i niewielki kurort
Ramla Bay (największa, dziewicza plaża na Gozo) 
Pozostałości po Azure Window
Kościół Ta’Pinu - jest najważniejszą ze świątyń na Malcie, która kryje w sobie niesamowite historii
Jednodniowa wycieczka na wyspę Comino (tam czekają Blue lagoon i Crystal Lagoon - przepiękne lazurowe zatoczki)
Degustacja wina i lokalnych przysmaków
najpopularniejsze atrakcje Malty (Valletta, Mdina,  Marsaxlokk)
 
NASZE ZAKWATEROWANIE:

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie w farmhouse, pokoje dwuosobowe i jeden pokój 4 osobowy z łazienkami (łoża małżeńskie  i pojedyncze dwa łóżka), jakuzzi (dodatkowo płatne), basen, leżaki, ręczniki
Śniadania, 4 obiadokolacje przygotowane ze świeżych produktów w naszym domu
2 obiadokolacje w lokalnej restauracji
Degustacje lokalnych przysmaków
Transport z/na lotnisko prywatnym busem
Ubezpieczenie
Atrakcje zawarte w programie
Wycieczkę na  Maltę i Comino
Opiekę pilota podczas trwania całego wyjazdu
Bilety na komunikację miejską
Rezerwacja i kupno biletu lotniczego
Kobiece kręgi na plaży lub w naszym domu

 

DODATKOWO PŁATNY:

Bilet lotniczy (na dzień dzisiejszy około 600zł w dwie strony)
Bilety wstępów do wybranych obiektów

OFERTA SKIEROWANA JEST DO KAMERALNEJ GRUPY 10 OSOBOWEJ (4 WOLNE MIEJSCA)

13.10.2018 - 20.10.2018

CENA: 2890*zł

*Cena nie zawiera biletu lotniczego.

Oferujemy możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach.

 

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie do 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Nr konta:

ALIOR BANK 30 2490 0005 0000 4510 6378 1378

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków, zobowiązaniem się do ich respektowania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez lemon&lime Biuro Turystyczne, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 833)

 OPINIE NASZYCH KLIENTÓW O WYPRAWIE NA GOZO I MALTĘ:

 

"Wycieczka na  Gozo i Maltę to kolejne cudowne doświadczenie. Wyspy przyciągają swym urokiem, miasta i miasteczka w kolorze jasnego beżu, zapach morza i bajkowe widoczki i zachody słońca - ale to dopiero połowa wycieczki bo reszta to odlotowy dom wynajęty tylko dla naszej kameralnej grupy i jeszcze basen, jacuzzi, i przepyszne śniadania i kolacje przy odgłosach cykad i niebieskiego podświetlonego basenu a i też kolacje w nadmorskich miasteczkach po całodziennym zwiedzaniu. Po prostu bajka."

ELŻBIETA LUBERTOWICZ

"Jeżeli lubisz podróże w kameralnej grupie ,chcesz przeżyć piękną przygodę, zwiedzić Maltę ,Gozo, Comino skorzystaj z usług niesamowitego  Biura Podróży Justyny Wiśniewskiej lemon&lime. Gozo to urocza i słoneczna wyspa  oferująca przybyłym piękną pogodę, niezapomniane widoki i chwilę wytchnienia. Dopełnieniem będzie pobyt w uroczym apartamencie z basenem i jacuzzi, pyszne jedzenie przygotowywane  z lokalnych produktów , wspólne biesiadowanie i codzienne wyprawy w niesamowite miejsca. Profesjonalizm Justyny sprawi, że przemierzysz wyspy wzdłuż i wszerz, poznasz kulturę, zabytki, kuchnie   i niezwykle urocze miejsca."

TERESA SKWARCZYŃSKA

"Malta i Gozo to cudowne miejsca, a zwiedzanie ich z Justyną to naprawdę niepowtarzalne wakacje.

Cudny dom z basenem,  czyste, przestronne pokoje, urokliwa kuchnia z dużą jadalnią pozwalają cudownie odpocząć po trudach zwiedzania. Justynka bowiem zadbała o bogaty program zwiedzania Malty i Gozo. Oglądamy wszystko to co warto tutaj zobaczyć, a dzięki dobrze przygotowanej logistyce wszystko odbywa się sprawnie, szybko i bezstresowo. Piękne zatoczki, plaże, błękitna laguna, cudna Malta z historycznymi świątyniami, cytadelą czy kolorowa urokliwą wioską rybacką. Wszystko to naprawdę warto zobaczyć .Pomysł z pobytem na Gozo to strzał w dziesiątkę.Mimo intensywnego zwiedzania zawsze był czas na małą kawę, lokalne przysmaki czy posiłek w uroczej knajpce. No i oczywiście panująca tu rodzinna, przyjazna zupełnie niepowtarzalna atmosfera."

URSZULA GOLA

 

 
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI LUB CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ:

 

Zadzwoń

tel.: 691838899

lub napisz wiadomość:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/tytuł wyjazdu

Treść wiadomości