ENGLISH CAMP – ZAWOJA

Z NAMI NUD SIĘ NIE UDA!
Bezpiecznie, atrakcyjnie, w przyjaznej atmosferze!
Dużo dobrej zabawy, wiele atrakcji, fachowa opieka. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy atrakcyjny wyjazd dla tych dzieci, które pierwszy raz wyjadą na wakacje bez rodziców. Podczas wyjazdu będziemy zwracać szczególną uwagę, aby była bardzo przyjazna atmosfera, dobre relacje i fantastyczna zabawa. Zależy nam, aby Twoja pociecha czuła się z nami jak najlepiej. Pierwsze wakacje pozostawią dużo dobrych wspomnień i znajomości. Nie będzie czasu na nudę. Codzienne atrakcje: wycieczki, gry i zabawy dostarczą dużo pozytywnych emocji. Zajęcia językowe będą w formie zabaw, gier  w przyjaznej i radosnej atmosferze. Podczas całego wyjazdu będzie z nami Native Speaker! Wykwalifikowana kadra będzie dbała o wszystkie potrzeby swoich podopiecznych.  A jeśli pogoda nie będzie nam sprzyjała, na pewno zaoferujemy inne równie atrakcyjne zajęcia. Dobry czas, dobre relacje, wspaniała opieka i dobra zabawa, tak będzie podczas naszych kolonii. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12at. Z nami Twoje dziecko pokocha podróże, wyprawy, zagadki i nawiąże wiele dobrych, nowych znajomości.
BRAK WOLNYCH MIEJSC!
 

PROGRAM


Wyjazd z Krakowa o godzinie 10.00. Przejazd do Zawoi.

INTEGRATION&FUN – akcja integracja, zabawy. Dzisiejszy dzień przeznaczony jest na poznanie siebie, zintegrowanie wszystkich uczestników. Dobra zabawa i atmosfera gwarantowana.

Obiad, kolacja, nocleg.

Śniadanie.

SPORT&ADVENTURE – olimpiada sportów nietypowych, tory przeszkód, grupowe zmagania, działanie i rozwiązywanie zagadek. Tego dnia będzie dużo śmiechu, łamigłówek oraz współpracy.

Obiad, kolacja, nocleg.

Śniadanie.

DO IT YOURSELF – dzisiaj tworzymy rzeczy niezwykłe, piękne, smaczne. Najpierw folkowe warsztaty tworzenia suwenirów, a później zamieniamy się w szefów kuchni, aby przygotować niezwykłe potrawy (puszyste muf finki, a może lody dla ochłody? Zobaczymy co nam się uda upichcić). Na koniec dnia wspólna integracja przy pieczeniu kiełbasek na ognisku.

Obiad, kolacja, nocleg.

Śniadanie.

TRIP&TRAVEL – całodzienna wyprawa do Parku Rozrywki Zatorland. Parku Ruchomych Dinozaurów, Parku Mitologii, Parku Owadów czy Park Bajek. Do tego jeszcze seans w kinie 5D i zwiedzanie Domu do Góry Nogami. Jednym zdaniem: Kolorowy zawrót głowy!

Obiad, kolacja, nocleg.

Śniadanie.

WATER&ADVENTURE – zawody w wodzie, piłka wodna, a może aqua aerobic? A może relaks i opalanie? Tak opcja też dzisiaj będzie dostępna. Ale to jeszcze nie koniec na dzisiaj! Jeszcze trochę adrenaliny w Parku Linowym.

Obiad, kolacja, nocleg.

Śniadanie.

CHALLENGE&FUN – wyprawa do Geoparku Glinka. Plac rekreacyjny, ściany wspinaczkowe, ścieżki spacerowo widokowe po koronie kamieniołomu, ścieżki zdrowia z urządzeniami do ćwiczeń, parki linowe (duży dla dorosłych i mały dla dzieci), boiska do gry w boule, kąpielisko o nieregularnym, małe kąpielisko dla dzieci, plac zabaw dla dzieci. Takie atrakcje czekają nas dzisiejszego dnia! A wieczorem czeka nas maraton filmowy. Super zabawa i popcorn gwarantowany!

Obiad, kolacja, nocleg.

Śniadanie.

FASION&MUSIC&SHOW – dzisiaj recyklinogwy pokaz mody, karaoke I dyskoteka. Oj będzie się działo.

Gorączka piątkowej nocy gwarantowana! Najpierw pokazd mody z tego co uda nam się zaprojketować, później sprawdzimy nasze muzyczne talenty, a nakoniec przebierańce I hulańce do…późnych godzin wieczornych!

Obiad, kolacja, nocleg.

 

GO&HOME – po śniadaniu, pożegnanie. Wyjazd. Przyjazd do Krakowa około godziny 13.00.

DODATKOWE ATRAKCJE:

Codzienna możliwość korzystania z basenu, jacuzzi i boiska.

Wieczorne seanse filmowe.

Gry i zabawy integracyjne.

Zgadywanki i quizy.

NASZE ZAWATEROWANIE:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W CENIE:

noclegi w ośrodku Harnaś; wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja);
codzienne zajęcia językowe wg programu Helen Doron językowych (prowadzone przez lektorów oraz Native Speakera);przejazd komfortowym autokarem;
wykwalifikowaną opiekę pedagogiczną;
wszystkie bilety wstępów;
wszystkie wycieczki i atrakcje zawarte w programie;
ubezpieczenie NNW;
fotorelację z wyjazd;
bogaty program na każdy dzień.

WAŻNE INFORMACJE:


11.08.2018 - 18.08.2018

CENA: 1550zł 

Oferujemy możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach.

 

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie do 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Nr konta:

ALIOR BANK 30 2490 0005 0000 4510 6378 1378

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków, zobowiązaniem się do ich respektowania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez lemon&lime Biuro Turystyczne, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 833)

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI LUB CHCESZ  ZAPISAĆ SWOJE DZIECKO NA KOLONIE. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Zadzwoń

tel.: 691838899

lub napisz wiadomość:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/tytuł wyjazdu

Treść wiadomości