E-BOOK

 
 
JAK PODRÓŻOWAĆ Z MAŁYM DZIECKIEM. SUBIEKTYWNY PORADNIK
 

 

 

 

 
 
CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?
 

 

 
 

 
 
JAK OTRZYMAĆ EBOOKA?
Zapisz się do mojego newslettera, a w podziękowaniu otrzymasz e-booka.
 

 

Zapisując się wyrażasz zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych danych w celu otrzy­my­wa­nia e-booka: Jak podróżować z małym dzieckiem?, oraz wyrażasz zgodę na otrzy­my­wa­nie mojego newslettera.
PAMIĘTAJ, ŻEBY SPRAWDZIĆ FOLDER OFERT, INNE LUB SPAM, TAM MOŻE WYLĄDOWAĆ POTWIERDZENIE ZAPISU. PÓŹNEJ DODAJ MÓJ ADRES EMAIL DO ZAUFANYCH, A NIGDY NIE PRZEGAPISZ WIADOMOŚCI ODE MNIE.
Cześć,
Nazywam się Justyna Wiśniewska. Prowadzę kameralne Biuro Turystyczne "lemon&lime". Kocham podróżowanie i przyznam, że jestem od nich uzależniona. Wracając z jednej podroży w głowie obmyślam plan na następną.
Przygotowuję podróże dla grup znajomych, szkół, zakładów pracy, indywidualnych klientów no i przede wszystkim dla siebie i swojej rodziny. Zanim kogoś zaproszę do podróży jadę, sprawdzam, degustuję, i testuję. Tak na prawdę podróżniczą przygodę zaczęłam w 2002 roku pracując w Biurze Turystycznym w Zielonej Górze. I tak to się wszystko zaczęło. Zorganizowałam już ponad 200 podróży zarówno dla innych jak i dla siebie. Uwielbiam wyjeżdżać, poznawać nowe miejsca i ludzi. Mam spore doświadczenie w organizacji różnego typu podróży.
 
17 miesięcy temu moje życie wywróciło się do góry nogami. Wtedy na świat przyszła moja najukochańsza córeczka Michalina. Byłam szczęśliwa. Zastanawiałam się czy uda mi się połączyć moją pasję i  pracę z nowymi obowiązkami mamy. Michalina od samego początku była pogodnym i spokojnym dzieckiem. Pomimo moich ambitnych podróżniczych planów, zaczęliśmy po woli wprowadzać ją w nasz świat i nasze życie. Zaczynaliśmy od podróży do Babci, która mieszka 450 km od nas, poprzez wizyty u znajomych i odwiedzanie różnych miejsc. W końcu, kiedy Michalina miała 8 miesięcy postanowiłam udać się z nią w krótką podróż na Kretę. I od tego wyjazdu wszystko się zaczęło. Michalina ma prawie 18 miesięcy, była już na 7 zagranicznych wyjazdach, 3 jednodniowych, górskich wyprawach i kilkunastu podróżach po Polsce. 
Wiem, że podróżowanie z dzieckiem to duże wyzwanie, zwłaszcza jak się podróżuje samotnie (nam to się bardzo często zdarza).
Michalina poznaje świat, a ja uczę się jak podróżować z dzieckiem. Choć nigdy już nie będzie tak jak wcześniej, uwielbiam z nią podróżować.
Chciałabym z Tobą podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem. 
Napisałam więc krótki, subiektywny poradnik: "Jak podróżować z małym dzieckiem?", w którym poruszam kilka istotnych problemów, które pojawiają się najpierw przy planowaniu, a później podczas podróży.
Jeśli chciałbyś/abyś dostać za darmo ten poradnik zapisz się na listę osób oczekujących.
28 marca 2018 wyślę do Ciebie gotowy poradnik.
Zachęcam Cię do zapisu!
Włożyłam sporo serca w napisanie tego przewodnika i mam nadzieję, że Ci się przyda!
Pozdrawiam Justyna Wiśniewska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress