BERLIN&TROPIKALNA WYSPA

Lubisz dobrą zabawę z całą rodziną lub grupą przyjaciół?
Jesteś osobą rządną wrażeń i ciekawą nowych przygód?
Zapraszamy na rodzinny wyjazd do stolicy Niemiec - Berlina.
Niezwykła okazja dla Twojej rodziny by poznać największe atrakcje tego wyjątkowego miasta.
Wizyta w Akwarium, Muzeum Techniki czy Muzeum Iluzji sprawi, że Twoje dziecko będzie zachwycone.
Pod koniec wyprawy przeniesiemy się do Tropikalnej Wyspy.
Słonecznie, bez opadów, woda o temperaturze nawet 30 stopni Celsjusza!
Mnóstwo wodnych atrakcji!
Razem z nami zarówno mali, jak i duzi spędzą fantastycznie czas!

Zapraszamy!

To będzie niezwykły, rodzinny wyjazd!

PROGRAM:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Krakowa we wczesnych godzinach porannych (około godziny 5). Przejazd do Berlina i spacer z przewodnikiem po najważniejszych punktach centrum: Brama Brandenburska, Plac Poczdamski, Plac Paryski, aleja Unter den Linden (Plac Bebela, Opera, Uniwersytet Humboldta, katedra św. Jadwigi). Przerwa na lunch. Przejście na Wyspę Muzeów i wizyta w Muzeum Pergamońskim. Później spacer na Alexanderplatz z Wieżą Telewizyjną (z zewnątrz) i pod Czerwony Ratusz, czas dla grupy na Alexanderplatz.  Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Przejazd w miejsca związane z historią Muru Berlińskiego: East Side Gallery oraz Gedenkstätte Berliner Mauer opowiadający o historii podzielonego murem Berlina. Następnie udamy się na spacer po Berlinie Zachodnim: Dworzec Zoo, Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma i słynna ulica handlowa Ku’damm. Później wejście na kopułę Reichstagu (jeśli dostępna)  Czas wolny. Na koniec dnia pojedziemy do Aqua Dom & Sea Life ogromnego akwarium. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Najpierw wizyta w berlińskim Muzeum Techniki, gdzie na ok. 25.000 m² prezentowane są ekspozycje nt. techniki komunikacji, produkcji, energii i transportu . Czas wolny na lunch. Później przeniesiemy się w świat magii i czarów do Magicum. Znajdziemy tutaj ekspozycje poświęcone historii magii, jak i również możemy uczestniczyć w pokazach iluzjonistycznych, które zmienią nasze postrzeganie świata. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Przejazd do miejscowości Krausnick w której znajduje się Tropical Islands, park rozrywki i wypoczynku mieszczący się w dawnej hali produkcyjnej sterowców, ze stałą temperaturą powietrza ok. 26 °, i wody około 30 °. Na kilka godzin przeniesiemy się w świat tropikalnej przygody. 200 metrowa piękna plaża Morza Południowego, Magiczna Laguna wzorowana na podobnych miejscach wyspy Bali oraz Las Tropikalny z 600 gatunkami roślin sprawią, że poczujemy się jak na egzotycznych wakacjach gdzieś na dalekich krańcach świata. Emocje dodatkowo podkręci kompleks zjeżdżalni o wysokości 27 metrów, ślizgawka turbo rozpędza nas do prędkości 70 km/h, tylko dla najodważniejszych amatorów tropikalnych wrażeń. Dodatkowo kompleks Tropical Islands nie przestaje się rozwijać, i w cenie biletu możemy skorzystać z nowości, całorocznej strefy zewnętrznej Amazonia, gdzie na powierzchni 35 000 metrów kwadratowych czeka wiele nowych atrakcji, na czele z 250 metrową sztuczną rzeką Whitewater River. Po wodnym szaleństwie przejazd w kierunku Polski, powrót około północy.

WAŻNE INFORMACJE:

TERMIN

CENA

1790zł osoba dorosła + 80€ przeznaczone na wstępy i komunikację

1590zł dziecko + 50€ przeznaczone na wstępy i komunikację

WARUNKI

26.03.2020 – 29.03.2020

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie do 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Nr konta:

ALIOR BANK 30 2490 0005 0000 4510 6378 1378

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków, zobowiązaniem się do ich respektowania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez lemon&lime Biuro Turystyczne, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 833)

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie w hotelu, pokoje dwuosobowe
Wyżywienie – śniadania (kontynentalne), obiadokolacje
Ubezpieczenie
Opiekę pilota/przewodnika w Berlinie
Bilety komunikacji miejskiej
Bilety wstępów do wybranych obiektów turystycznych
Transport  do Berlina komfortowym autokarem

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI LUB CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ:

Zadzwoń:

Justyna Wiśniewska

tel.: 691838899

lub napisz wiadomość:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/tytuł wyjazdu

Treść wiadomości

[recaptcha]